Image Slider

One perfume story. Black Opium : Floral Shock | YSL

March 25, 2017Kvepalai - tai dalykas kurį naudojame kas dieną, dalykas, kuris leidžia mums pabrėžti savo charakterį, savo būdą. Arba padeda mums sukurti įspūdį, kokio siekiame. Kvapas labai daug ką pasako apie žmogų. Todėl kvepalus dažnai būna sunku išsirinkti. Aš asmeniškai mėgstu turėti daugiau nei vieną buteliuką kvepalų. Skirtingų žinoma. Mėgstu atsikėlusi ryte, susiruošusi nspręsti, kuriais kvepalais noriu kvepintis būtent šiandieną. Vieną dieną galiu pabusti ne itin geros nuotaikos - tuomet rinksiuosi griežtesnius kvepalus, labiau tinkančius vakarui ir primenančius vyriškus. Karštomis vasaros dienomis ieškau salstelėjusiai gaivių kvapų, tokių tikrų vasaros kvapo kvepalų. Na o įprastom dienom renkuosi saldesnius, su šiek tiek "prieskonio" kvapus. Ir pastarąjį mėnesį, beveik diena iš dienos naudoju naujieną iš YSL - "BLACK OPIUM FLORALSHOCK" kvepalus. Tai gaivus, energingas ir gyvibingas kvapas, turintis gėlių aromato. Tobulai tinkantys tiek dienai, tiek vakarui. Šie, kaip ir visi YSL kvepalai, išlieka ilgai. Pabandysiu apibūdinti žodžio ilgai reikšmę - pasikvepini, papurški šiek tiek ant palaidinės, prabūni visą dieną, grįžti namo, pakabini palaidinę į spintą, tada po poros dienų ją vėl išsitrauki ir ji vis dar nuostabiai kvepia. 

Su YSL Opium kvepalais esu "pažįstama" nuo labai seniai. Maždaug nuo tada, kai man buvo 8-10 metų. Mano teta turėjo YSL Opium kvepalus, tuos pačius pirmuosius, rudame buteliuke. Jų kvapas itin savotiškas. Stiprus, tviskantis prabanga. Griežtas ir vadovaujantis. Pamenu, kas kartą kai teta ateidavo į svečius, man ji atrodydavo griežta, pasitikinti savim. Stipri, bei vadovaujanti asmenybė. Opium kvapas buvo kaip jos parašas. Man tuo metu jie buvo kažkas tobulo. Būdama maža mergaitė svajodavau, kad užaugusi ir aš būsiu tokia tvirta ir griežta, kad kveinsiuosi šiais kvepalais. Tada pamenu ir tuos momentus, kai būnant pas tetą, nubėgdavau į jo kambarį ir slapčia pasikvepindavau. Žaisdama įsivaizduodavau, kad aš suaugusi, auštas pareigas užimanti dama. Vėliau šiuos kvepalus naudoti pradėjo ir mano močiutė. Pasipuošusi sidabrinės lapės kailiniais, pasipurkštavo kelis kartus, padažydavo lūpas ir eidavo savais reikalais. Taip ir tada slapčia iš močiutės jais kvepindavausi, tikėdamasi, kad ji neužuos, bet ji užuosdavo ir tikrai dėl to nepykdavo, o kaip tik - džiaugdavosi. 

Todėl dabar, man YSL Opium linijos kvepalai turi didesnę reikšmę, šiek tiek sentimentalumo. Kad ir ne tie patys YSL Opium, o YSL Black Opium Floral Shock kvepalai, jie vis tiek man primena gerus atsiminimus. Ar matot, kokia gi ta kvepalų galia? Kuris YSL kvapas jums yra labiausiai patinkantis?
Šiuos kvepalus galite įsigyti visose Douglas parduotuvėse.Deichmann SS17 presentation

March 20, 2017


 Trečiadienį, Kovo 15 dieną, 7:15 suskambo žadintuvas ir aš, kaip įprastai, kėliausi ir ėjau ruoštis. Tik šį kartą ne į darbą - o į renginį, į Vilniuje, ISM centre vykusį Deichmann renginį, spaudos konverenciją - avalynės tendencijų pristatymą. Iš Kauno pajudėjome 9h ryto ir vietoje turėjome būti laiku. Tačiau taip gavos, kad šiek tiek vėlavome ir mūsų teko palaukti visiems. Kodėl vėlavome? O todėl, kad tai buvo absoliučiai pirmas kartas, kuomet aš vairavau Vilniuje, o dar leiskite priminti, kad aš vairuoju tik gerą mėnesį su trupučiu. Kur pasukdavome - ten plyta. Akimirką pagalvojau, kad Vilniuje nėra gatvelės be plytos ženklo. Bet šiaip ne taip suradome reikalingą gatvelę ir atvažiavome iki vietos. 

Iš Kauno važiavome su Leticija ( SugarBonesTv ), o renginyje sutikau Maženą (Absentta ), Alioną ( Lithuania Beauty Blog ), Simoną (Oh So Boheme ), Aušrinė ( Passion & Unicorns ), bei Anastazja ( Medvilniukas ). Su merginomis greitai persimetėme keliais žodžiais, tada sėdome į vietas ir stebėjome bei klausėme renginio. 

Iš pradžių Deichmann avalynės pardavimų vadovė pristatė daryto tyrimo apie lietuvių stilių rezultatus ir paaiškėjo, kad lietuviai nėra iš tų, kurie mėgsta išsiskirti iš minios ir kad dar vis gana kukliai renkasi avalynę - išskirtinius ir akį patraukiančius batus palieka stovėti parduotuvių lentynose.

Tuomet radijo ir TV laidų vedėja Simona Bandita papasakojo apie savo stiliaus ieškojimus, išbandymus, vaikystę ir patyčias dėl stiliaus. Parodė šypseną sukeliančių ir labai mielų vaikystės nuotraukų ir padrąsio nebijoti eksperimentuoti, nebijoti išsiskirti ir būti savimi.

Galiausiai, Deichmann trendblog mados tinklaraštininkė Indrė Stonkuvienė parodė mums gana smagų video, kuriame supažindino mus su šių metų pavasario - vasaros batų tendencijomis. Tai pat išskyrė ir paminėjo penkis batų tipus, kurie valdys šiltojo sezono madą. Mano džiaugsmui mados viršūnėse išlieka sportiniai bateliai, kuriuos derinti galime ne tik prie džinsų ar laisvalaikio kelnių, bet ir prie puošnesnių sijonų ar suknelių. Žodžiu - mix and match. Taip pat kiekviena stileiva privalo turėti batus su masyvesniu padu. Aš asmeniškai tokių dar neturiu, tačiau jau ilgą laiką apie tokius svajoju! Žemakulnės basutės su patogesniu padu taip pat grįžta į madą. Įspiriamas basutes devėsime ne tik į paplūdimį, bet ir į miestą. Kitas avalynės tipas - perforuoti aukštakulniai. Nors tai ir nėra visiškai mano stiliaus batai - bet turiu pripažinti, kad labai pakerėjo ir tikrai tikrai įsigysiu tokių aukštakulnių porą, kurie tobulai vasarą atrodys ir prie džinsų ir prie suknelių. Na ir galiausiai - hipiško stiliaus batai. Iš šios kategorijos man labiausiai patinka raštais siuvinėti batai ir žinoma espadrilės, kurios ne tik stilingai atrodo, bet ir yra ypatingai patogios bei minkštos.

Po renginio susimąsčiau ir supratau, kad aš ir pati nesu iš tų, kurie renkasi ryškią, akis patraukiančią avalynę. Mano batai, neskaitant tų vienų aukso spalvos ir blizgumo batų, dažniausiai būna balti, juodi ar tamsių žemės tonų spalvų. Todėl pasinaudojau proga ir išsirinkau švelniai rožinius sportinius batelius su kiek aukštesniu padu, priekyje su perforavimu ir tinkleliu ant jo. 

Po renginio dar paplepėjome su kitomis blogerėmis, pagaliau susipažinau su žmonėmis besislepiančiais po Deichmann Trendblogu, pasivaišinome skaniais desertais ir skirstėmės savais keliais. Dar po renginio iškart į Kauną neskubėjome, pasivaikščiojome po Vilnių, įamžinome derinius, skaniai ir sočiai papietavome, užsukome į Polhem PR ir tik tada vykome atgal namo.

Diena buvo tikrai smagiai praleista ir kupina gerų emocijų. Visas geras emocijas galite pamatyti nuostabiame Deichmann filmuke iš renginio (kur šmėžuoju ir aš :))
bei Leticijos vloge iš tos dienos: